SORUNUZU GÖNDERİN

Aromil araç takip sistemleri hakkında aklınızı takılan her türlü soruyu gönderebilirsiniz. Sorunuz bize ulaştıktan sonra en kısa zamanda size dönüş sağlanacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç takip sistemi nasıl çalışır?

Araç takip cihazı uydu üzerinden aracın konumunu belirler ve bu bilgiyi GPRS üzerinden sunucuya iletir. Siz de kullanıcı adı ve şifrenizle sunucuya giriş yapıp aracınızın o anki konumunu ve hızını görürüsünüz. Eğer aracınıza takılı ısı sensörü varsa o zaman aracın soğuk hava dolabının sıcaklık bilgisini de öğrenebilirsiniz. Veya yakıt sensörü varsa, aracın o anki yakıt durumunu öğrenebilirsiniz. İhtiyacınıza göre takılan bu sensörler sayesinde pek çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız. Araç takip sistemi nasıl çalışır ?

GSM operatörle muhatap olmam gerektiren bir durum var mı?

İçinde SIM kartı takılı haldeki tüm modellerimizde operatörle herhangi bir iletişim kurmanıza gerek yoktur. Operatörle herhangi bir sözleşme imza etmenize gerek yoktur. Tarafınıza ekstra gsm faturası gelmeyecektir.

Araç takip cihazı aracın neresine takılıyor?

Aracın içerisinde görünmeyecek bir yerine saklanacaktır. Ancak güvenlik nedeniyle kesin bir yer söylememiz doğru olmaz. Zaten montaj sırasında siz de bu yeri göreceksiniz.

Ürünü satın aldım. Montaj için ne yapmam lazım?

Montaj için çağrı merkezimizi arayıp randevu almanız yeterli. 81 ilde montaj servisimiz vardır. Gerekli yönlendirmeleri ekibimiz yapacaktır.

Cihazım arızalandığında nereye götüreceğim?

Sorunu daha iyi tespit edebilmek için ilk olarak çağrı merkezimizi arayın. Arıza kaydınız gerçekleştirdikten sonra aracınızı montajı gerçekleştiren teknik servise götürüp cihazı kontrol ettirebilirsiniz.
Cihazı kendi başınıza sökmeye veya tamir etmeye çalışmayınız. Bu durumda cihazı bozabilir ve garanti dışında kalabilir. Ayrıca elektrik akımına kapılabilirsiniz.

Bu cihazda batarya var mı?

Araç takip cihazı batarya olmadan da akü bağlantısıyla çalışmaktadır. Akü bağlantısı devre dışı kaldığında cihazla haberleşmeye devam edebilmek için opsiyon olarak yedek batarya satılmaktadır.